Καλημέρα σας Κ. Ηλιόπουλε. Είμαι μεγάλος θαυμαστής της δουλιάς σας (καθώς και η κόρη μου) και επίσης ιδιοκτήτης και γραφίστας του περιοδικού Koita Mama, στο οποίο δώσατε συνέντευξη στο τεύχος Μαίου.
Οτιδήποτε αλλαγές και comments θέλετε να δώσετε είμαι στη διάθεσή σας.
Kαλημέρα κι καλή εβδομάδα Βαγγέλη. Ανέβασα άλλα δυο αρχεία όπως τόνισες... το Βαγγέλης μεγαλύτερο. Επίσης στο ένα έκανα την τυπογραφία στο επώνυμό σου ελαφρότερη.